60 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

CAPPADOX ZAMANI !

Bahar gelirken bütün kış sisten pustan bunalmış bünyelerimiz için tatil planı yapmanın vakti geldi çattı:)
Şehrin karmaşasından uzaklaşmak,doğayla baş başa kalıp aynı zamanda sanatsal aktivitelerin içinde olabileceğiniz bir program arıyorsanız Cappadox 2017 tam size göre bir öneri!  Bu yıl 18-21 Mayıs tarihleri arasında Kapadokya’da üçüncüsü düzenlenecek olan Cappadox festivali bir müzik festivalinden çok daha fazlasını sizlere vadediyor. Her yıl  farklı bir temayla yola çıkan Cappadox bu yıl , “Dünyadan Çıkış Yolları” adlı temasıyla bizleri henüz var olmayan, görünür olmayan ama gelmekte olan dünyayı hayal ederek dönüştürecek kadar cesur olmaya çağırıyor…

Kapadokya’nın eşsiz doğası eşliğinde açık hava konserleriyle ruhunuz müziğe doyarken, doğada açık ateşte yemek keyfi , Gurme ve Tadım gibi  etkinliklerle unutulmaz deneyimler yaşayabilirsiniz. Üstelik Cappadox 3 farklı gezi paketiyle bize kendi festival programımızı oluşturma imkanı da sunuyor.Kaşif, Gezgin ve Yolcu paketlerinden birini seçip,tercih ettiğiniz aktiviteleri ekleyerek size özel Cappadox programınızı oluşturabilirsiniz.
Eğer siz de müzik, çağdaş sanat, gastronomi, açık hava etkinlikleri gibi farklı disiplinleri bir arada barındıracak olan bu festivali kaçırmak istemiyorsanız şimdiden biletlerinizi alın !  İyi eğlenceler:)

Yazıyı paylaşBir cevap yazın