60 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

MenBox Style


Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra Ankara’da özel bir şirkette dış satınalma bölümünde çalıştım bir süre. İçimdeki ses her saniye farklı bir yerde olmamı, farklı bir şeyler yapmam gerektiğini fısıldayıp duruyordu. Bu sesi biraz daha açmayı kafama koymuştum. Çünkü kendimi ancak daha keyifli ve özgür bir iş yaparak ifade edebilirdim.
İşte MenBox böyle doğdu.

İlk başlarda tatlı bir hevesle sosyal medya hesaplarından takip ettiğim sayfalarda gezindikçe özgürleştiğimi ve yaratıcı olabilmenin insana nasıl bir keyif verdiğini farketmeye başladım. Sonrasında renkler, ürünler, kombinler, stiller, starlar ve moda derken kendimi bu iş içinde buldum. İlham perilerim sayesinde neşeli fikirlerim arttıkça bunları birileriyle paylaşma heyecanım da giderek artmaya başladı…

Bu yola başlarken kafamda bir sürü fikir uçuşurken çok heyacanlıydım. Şimdi ise heyacanım çok daha fazla. Çokça emek, çokça keyif ve çokça aşk var bu kutularda.


Kulağımda çalan şarkı, Kenan Doğulu – Ne yaparsan yap aşk ile yap. Bende diyorum ki ne olursan ol ama stil sahibi ol 🙂

Nedir, Nasıl Çalışır?

MenBox Style, erkek aksesuarlarından oluşan bir alış veriş platformudur.
MenBox Style konsept erkek hediye kutuları ve trend erkek aksesuarlarını sizlerle buluşturur.
“Effortless Style” sloganıyla seçilen aksesuarlarımız ve hediye kutularımız küçük dokunuşlarla sizlere özgün ve zahmetsiz bir tarz vadetmektedir.
Bize katılın.
Kutunuz Kapınıza Gelsin:)