60 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Kadınların Bayıldığı Sakal Modelleri

Her erkeğin merak ettiği sorulardan birisi de “kadınlar sakal sever mi? “veya “kadınlar ne tarz sakal modellerinden hoşlanır?” bu yazımızda bu konuya açıklık getireceğim ve erkek sakal modelleri ile ilgili önerilerimi paylaşacağım. Yazıyı okuyan erkekler yazının bir kadın gözünden yazıldığını kendilerine sık sık hatırlatsınlar .

Kadınlar Erkekte Sakal Sever Mi?

Öncelikle kadınların sakal sever mi? sorusunun cevabı bence birçok faktöre bağlıdır. Bu tamamen kişiden kişiye farklılık gösteren bir durum. Ancak tabi ki sakal pek çok kadına daha seksi ve hoş gelen bir tarz. Bunun sebebini şöyle açıklayabilirim; sakallı erkekler, sakalsız erkeklere göre çok daha erkeksi yani maskülen durduğu için kadınlar için daha cezbedici oluyor.

Tabi sakalın da her erkeğe yakışmadığı da bir gerçek. Sakal tipinden, yüz şekline kadar görünüme etki eden çok fazla faktör var. Bence tatlı ve sevimli yüz hatlarına sahip erkekler sakal bırakmasa da olur. Ama durum tam tersi olduğunda ise sakal tam bir kurtarıcı oluyor.

Erkek Sakal Modelleri

Yukarıda anlattıklarımı okudunuz ve sakal bırakmaya karar verdiniz. Her erkeğin aklına gelen soruların başında sanırım “Ne tarz bir sakal bırakmalıyım?” veya “Kadınlar ne tarz sakal modellerinden hoşlanır?”  gibi sorular geliyor. Sıkı durun, şimdi sizlerle kadınların en beğendiği ve karşı koymakta zorlandığı erkek sakal modelleri ile ilgili önerilerimi paylaşacağım. Yeni sakal modelleri ve trendleri arasından seçim yapmaya özen gösterdiğim gibi eklediğim eski tarz erkek sakal modelleri de bulunmakta. Sizin tek yapmanız gereken aralarından seçmek ?

Sakal modelleri arasından seçim yaparken saç modeliniz ile uygun bir model seçmeniz gerçekten önemli. Normalde çok güzel duran bir saç veya sakal modeli uyumsuz saç,sakal kombini ile çok kötü de durabilir bu bilgiyi de sizinle paylaştıktan sonra size düşen beğendiğiniz sakal modeline uygun bir saç modeli seçerek,tüm bakışları üzerinize çekmek:)

Kaynak : www.sonsacmodelleri.com

 

Yazıyı paylaş
  , ,


Bir cevap yazın